Ürünler

A1 PVC Zeminli İşaretler A5 Vantuzlu İşaretler B1 PVC Zeminli İşaretler C PVC Zeminli İç Mekan İş Güvenliği Uyarı Levhaları D PVC Zeminli Dış Mekan İş Güvenliği Uyarı Levhaları EASYTOOLS

Hakkımızda

"Kolay İşaretler", bütün iş yerlerinde kolayca istenilen yerlere ulaşmak için lazım olan resimli işaretleri en zengin çeşit ve yüksek kalitede bulabileceğiniz bir yerdir. Yönlendirme levhaları tüm gelişmiş ülkelerde ve yüksek standartta çalışan iş yerlerinde kullanılmaktadır. Zaman yüzyılımızın en kıymetli sermayesidir. Verimlilik esasları bu gerçeğin bir sonucudur. Yüksek standartta çalışan her iş yeri zaman kaybını önlemek, kafa karışıklığına meydan vermemek için bir iş yerinde neyin nerde olduğunu açıkca belirtmek zorundadır. Hangi kapının neresi olduğu, acil çıkışlar, yangın söndürme ekipmanları, tuvalet v.s. üzerinde uluslararası işaretler bulunan yerler herkes için kolay bulunabilir ve mekanı kullanılabilir kılar.
İş güvenliği uyarı ve yönlendirmeleri ise tamamen can güvenliği ile ilgili ve kanunen konulması gereken levhalardır.

Firmamız, "Kolay İşaretler" markası altında yönlendirme konusuna yeni bir soluk getirmiştir.

Zengin çeşit ve kaliteli ürünü firmamızda bulabilirsiniz. Rekabetci fiyatlarımız piyasada kalıcı olduğumuzun göstergesidir.

İş yerinize koymak istediğiniz ama bulamadığınız bir işaret, yönlendirme veya isimlik olursa firmamızla irtibata geçerek en kısa zamanda bu ürünlere ulaşabilirsiniz.